dobry psycholog warszawa - profesjonalna pomoc psychologiczna

Opinie pacjentów

dobry psycholog warszawa
Serdecznie zapraszam moich dawnych i obecnych pacjentów do pozostawienia opinii w komentarzu na dole tej strony.

Chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami na temat naszej wspólnej pracy, a także tego co Waszym zdaniem było pomocne i skuteczne.

Wasze zdanie jest dla mnie szczególnie cenne, gdyż dzięki Wam i Waszym uwagom mogę się wciąż uczyć i rozwijać jako dobry psycholog i terapeuta.


Będzie mi bardzo miło, jeśli podpiszecie ją swoim imieniem lub inicjałami, ewentualnie dodacie miasto, w którym mieliśmy okazję się poznać i razem pracować.

Nie trzeba się logować, można wpisać imię albo inicjały w polu "Nazwa" lub dodać imię po prostu w treści komentarza.
Komentarze niepodpisane nie będą zamieszczane.


Dziękuję,
Ela Grabarczyk
.
Swoją ocenę możecie pozostawić również w innych miejscach:

1) na profilu Pracowni na portalu Facebook:
https://www.facebook.com/ppp.salamandra/reviews/

2) na portalu abcZrowie:
https://ranking.abczdrowie.pl/d/73558,elzbieta-grabarczyk

3) na portalu Krajowe Centrum Pacjenta:
https://kcp.pl/lekarz/elzbieta-grabarczyk/psycholog/warszawa/

4) na portalu ZnanyLekarz.pl:
https://www.znanylekarz.pl/elzbieta-grabarczyk/psycholog-terapeuta/warszawa

13 komentarzy:

 1. Pani Ela Grabarczyk była moja prowadząca terapeutka w zamkniętym ośrodku dla narkomanów ze względu na to ze to było moje ente leczenie nie sądziłam ze może mnie czymś zaskoczyć a jednak .. oprócz tego że jest wykwalifikowanym psychologiem i specjalista to ma serce i pasję w swojej pracy znam wielu terapeutów a mimo to ona jest jedyną osobą którj zaufalam uznalam autorytet i sluchalam .wspominam ja i dziekuje co roku kiedy mija mi kolejna rocznica trzeźwości była dla mnie jak mama która potrafiła mi wskazać wyjście z mojego własnego bajzlu nie bez powodu z 50 terapeutów (czy ilu ich spotkalam) jej slowa do tej pory pamietam ona mnie wyprowadziła jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to polecam wizytę z całego serca

  OdpowiedzUsuń
 2. Serce i inteligencja które w Twoich trafnych pytaniach pozwoliły mi ułożyć "klocki" na nowo, odzyskanie kontroli nad moim życiem, pomoc w ułożeniu mechanizmów obronnych dzięki którym potknięcia nie kończą się całkowitym upadkiem, siłę do pokonywania przeciwności w tym trudnym kraju jakim jest Polska...
  Za to wszystko serdeczne dzięki Elu!
  Ja podobnie jak koleżanka wyżej, enty raz w ośrodku dla uzależnionych od substancji... od narkotyków, od amfetaminy...
  Dziś, trzy lata po ukończeniu terapii (ale ten czas leci) jestem czysty, mam swoje mieszkanko wyremontowane przeze mnie i z którego jestem bardzo dumny, mam jak się okazało kochaną rodzinę która mnie wspiera po dziś dzień i ogólnie otaczam się fajnymi ludzikami i też jest wesoło :-)
  Polecam z czystym sumieniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogę napisać same dobre rzeczy o Tobie, nie tylko jako o terapeutce. Serce, ale i rozsądek. No i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Michal( House)
  Ela przez niemal rok była terapeutką i moderatorem grupy wsparcia , w której uczestniczyłem. Jeśli szukasz doświadczonego psychologa/terapeuty, mądrego, empatycznego, troskliwego, z poczuciem humoru, gotowego w każdej chwili służyć Ci pomocą, nie szukaj dalej. Mógłbym napisać długa historię mojego leczenia, ale obawiam sie , że mogłoby by mi to zabrać kilka godzin:) Przez ten rok stałem się lepszą, bardziej dojrzałą, świadomą swoich potrzeb i pewniejsza siebie osobą. Na koniec fundamentalna filozofia Eli w życiu, która była dla mnie jak objawienie- w życiu możesz robić wszystko, byle nie krzywdzić innych ludzi.
  Wielkie dzięki Ela :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla Mnie Ela była bardzo konkretną i przenikliwą terapeutką, osobą która wiedziała gdzie jest problem i co najważniejsze, jak do niego podejść i go rozwiązać. Jej bogate doświadczenie oraz indywidualne traktowanie każdego przypadku potwierdza tylko pełen profesjonalizm Eli jako terapeutki. Minęło jedenaście lat i niewiele pamiętam z okresu mojej terapii - to chyba właśnie uświadamia mi jej prawdziwy sukces.
  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego,
  Przemysław P.

  OdpowiedzUsuń
 6. To godna polecenia i zaufania terapeutka. Wysoki profesjonalizm połączony z ciepłem, ogromnym zrozumieniem i wyczuciem pacjenta.
  Jestem pacjentką od pół roku, każda godzina terapii to dla mnie wielka przyjemność, ale przede wszystkim coś co przynosi fantastyczne efekty. Dzięki terapii coraz pewniej czuję się w trzeźwym życiu,umiem radzić sobie z emocjami, poznaję siebie od nowa, umiem siebie wyrażać coraz pełniej i z dnia na dzień czuję się szczęśliwsza.
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
  Asia (Izab)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z Panią psycholog zetknęłam się na drodze porady on-line. Wykazała się ogromną wiedzą, zrozumieniem i wsparciem w problemie. Każdemu, kto czuje potrzebę pilnego skorzystania z fachowej pomocy, zanim uda się na terapię - serdecznie polecam spróbować takiej formy kontaktu. Zaletą porady on-line jest także fakt, iż to, co na piśmie, zostaje - zawsze można wrócić w chwilach wątpliwości i złej formy, przeczytać, raz jeszcze przemyśleć, poczuć i iść dalej. Ks. Tischner pisał: Gdy człowiek nie wie, co zro­bić, su­mienie mówi mu tyl­ko jed­no: "szukaj". Polecam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 8. Trafiłam do Pani Psycholog przypadkiem i wiem, że to był najlepszy przypadek jaki mógł mi się przydarzyć. Nie umiałam patrzeć na siebie, nie widziałam siebie ani tego co mnie niszczy. Pomogła mi znaleźć "guziczki" nieszczęścia i szczęścia, wydobyć i nazwać uczucia, które tyle zamętu wprowadzały w moje życie. Jest bardzo subtelna w sugestiach a jej spostrzeżenia są celne. Praca z Panią Psycholog gwarantuje wiele emocji ale prowadzących od upragnionego spokoju samoświadomości. Pani Ela jest cierpliwa i ciepła. Czuję się bezpiecznie. Wiem, że mogę na Nią liczyć zawsze, niezależnie od dnia i godziny. Jest jak przyjaciel. Jak chcesz zobaczyć siebie, poczuć spokój i odzyskać kontrolę nad sobą Pani Psycholog Ela na pewno Ci pomoże. Nie wahaj się poprosić Ją o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 9. Spotkania z p. Elźbietą pozwoliły mi odzyskać równowagę emocjonalną. Zawsze chętnie tam wrócę.
  Iwona

  OdpowiedzUsuń
 10. Spotkania z P.Elą dały mi bardzo wiele.Skorzystałam z pomocy psychologicznej on-line.
  Mieszkając za granicą nie martwiłam się barierą kulturową ,czy językową.Spotkania na skypie umożliwiły mi dostęp do specjalistycznej pomocy,wspomogły w trudnej sytuacji życiowej.
  Podczas terapii z P.Elżbietą mogłam zobaczyć rzeczy takimi,jakimi są:).Mogłam zauważyć moje problemy.Wypracować inny punkt widzenia.Zrozumieć dramaty,które ciażyły od dawna.Poszukać w sobie cechy,atuty-te zapomniane, i te nowe.
  Wrócić do aktywnego życia pełnego dobrych wrażen.Odnaleźć się twórczo.
  To proces pełen emocji,ale życzliwego kontaktu.Dziekuję za mądrosć i praktyczną wiedzę.

  Ps.
  Chciałam zakonczyć cytatem:
  ,,Wiara potrzebuje światła,,-Franco Scaglia.
  To różnica,ktorej nigdy nie zapomnę.
  evamarta;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pani Elu, jestem bardzo wdzięczna za pomoc i ogromne wsparcie w trudnym momencie mojego życia. Dzięki Pani poradom, a przede wszystkim życzliwym i szczerym rozmowom czuję się znacznie lepiej. Powtórzę jeszcze raz, że była Pani dla mnie ogromną podporą i w taki sposób zawsze będę o Pani myśleć. Dziękuję z całego serca.
  Justyna N.

  OdpowiedzUsuń
 12. Rozpoczynając pół roku temu terapię z panią Elżbietą byłam osobą, która zupełnie się pogubiła. Trudno było mi dostrzec sens mojego życia, targały mną skrajne emocje. Każde kolejne spotkanie pomagało mi poznawać siebie od nowa. Spotkania stały się drogą do odnalezienia prawdziwej mnie, drogą do wolności i znalezienia swojego miejsca.
  Jestem wdzięczna pani Elżbiecie za zrozumienie, otwartość i pozytywną aurę. I choć znalazłam drogę i jestem gotowa iść dalej, spotkań z panią Elżbietą będzie mi z pewnością brakować.
  Danuta

  OdpowiedzUsuń
 13. Ela jest najlepszą terapeutką jaką można sobie wymarzyć. Okazuje dużo zrozumienia i sympatii, a przy tym jest zdecydowana i konkretna. Odkąd rozpoczęłam terapię z każdym tygodniem coś w moim życiu zmieniało się na lepsze. Z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkania. Ela pomogła mi uporać się ze sprawami, które wydawały mi się niemożliwe do rozwiązania. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałam kim jestem i dokąd idę, a dzisiaj czuję w sobie nową energię, która prowadzi mnie w kierunku dającym mnóstwo radości.
  Elu, bardzo Ci dziękuję! I tak jak mówiłam, jeszcze wrócę :)

  OdpowiedzUsuń

Tematy

abcZdrowie adolescencja akceptacja aktualności altruizm Amelia Erhard Andre Gide Andrew Matthews Ann Landers Anthony Robbins Antoine de Saint-Exupéry artykuły asertywność Asimov autorytet Bartosz Zalewski Beata Pawlikowska Bennewicz Bettelheim bezpieczeństwo Brian Patten Budda bycie sobą Campbell Čapek Castaneda cel ciało cierpienie cierpliwość Clarissa Pinkola Estes cytaty Czabała czekanie Czubaszek David Lloyd George David Wallin de Mello decyzja depresja dezyderata dobro dobry psycholog warszawa dojrzałość dojrzewanie Dolan dopalacze Dorota Hołówka dowcipy psychologiczne droga Durst działanie Dzień Kobiet Edmund Burke egoizm Eichelberger Elif Shafak Elizabeth Kübler - Ross Emma Goldman emocje Epikur Eric Hoffer erotyzm Erskine Ewa Trzebińska Ferguson filmy Frank Herbert Frankl Freud Fromm Ghandi Goethe grupa grupa dla uzależnionych H. Jackson Brown Harold Taylor Hellinger Hemingway Herbert Bayard Swope Hermann Hesse hierarchia wartości homofobia humor John E. Southard John Maxwell Joplin Jung Karol Juliusz Weber Katarzyna Miller kobieta Kołakowski komunikacja konformizm Konfucjusz ks. Jan Kaczkowski ks. Jan Twardowski Lao Tse Leo Christopher lęk Loesje Louis L. Hay Magdalena Tulli Mandela manipulacja Marvin Gaye marzenia maska matka Max Ehrmann mądrość mechanizmy obronne Melody Beattie milczenie Milgram Milton H. Erickson miłość modlitwa Mrożek nadzieja Nancy McWilliams nawyki Neale Donald Walsch nieświadomość niezależność oddech odpowiedzialność odwaga optymizm Osborne osobowość Perls poczucie wartości porada na poniedziałek porady online posłuszeństwo pośpiech pożegnanie praca Pratchett Proust przeszłość przyjaźń przypowieść psycholog warszawa psychologia społeczna psychoterapia warszawa pytania radość Ray Bradbury Redmoon refleksja Regina Brett relacja terapeutyczna relacje Renata Arendt-Dziurdzikowska Rogers Rohn Rollo May rozwój równowaga Ryszard Kapuściński samotność Santorski sens Shannon L. Alder siła smutek spokój spotkanie stres Stuart Wilde subkultura sukces superwizja szczęście Szymborska świadomość talent Thich Nhat Hanh tolerancja Tołstoj Torsten Krol tożsamość trzyczęściowy garnitur twórczość uzależnienia w mediach wartości wiedza wierność wolność wsparcie wybaczenie wybór wytrwałość Yalom zaufanie zdrowie psychiczne zdrowy egoizm Zimbardo zło złość zmiana zrozumienie związek życie życzenia

Blog