dobry psycholog warszawa psychoterapia warszawa terapia małżeńska warszawa dobry psycholog warszawa dobry psycholog warszawa gabinet psychologiczny warszawa psycholog online dobry psycholog warszawa

opis

Szukasz dobrego psychologa w Warszawie?
Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA zaprasza osoby poszukujące profesjonalnej pomocy psychologicznej dla siebie i swoich bliskich, doświadczające trudności w sferze osobistej i emocjonalnej, a także w obszarze relacji interpersonalnych. Z profesjonalnej pomocy psychologicznej warto skorzystać, jeśli przeżywasz trudne emocje i nie radzisz sobie z nimi, doświadczasz wahań nastroju, chcesz lepiej zrozumieć siebie i poznać źródło swoich trudności, krępuje Cię brak asertywności lub nieśmiałość, dokucza Ci stres i nadmierne napięcie, masz trudność w zbudowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, odczuwasz samotność, w kontaktach z bliskimi osobami pojawiły się konflikty, oddalenie się lub nieporozumienia. Psycholog będzie pomocny również wtedy, gdy znajdujesz się na życiowym zakręcie i przeżywasz kryzys, nie wiesz jak podjąć ważną decyzję, przeżywasz żałobę po stracie bliskiej osoby, a także jeśli Ty albo bliska Ci osoba borykacie się z problemem uzależnienia lub współuzależnienia.
Zapraszam!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Czym zajmuje się Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA?
Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA to prywatny gabinet psychologiczny w Warszawie, zajmujący się profesjonalną pomocą psychologiczną dla osób dorosłych.
Działa od 1 lutego 2014 roku.

Gabinet prowadzi Elżbieta Grabarczyk - psycholog, terapeuta i specjalista terapii uzależnień.
Jeśli szukasz dobrego psychologa w Warszawie, dowiedz się więcej i skorzystaj z oferty.

2. Gdzie znajdę więcej informacji na temat Pracowni SALAMANDRA i jej właścicielki?
Więcej informacji znajdziesz w zakładkach:
O mnie
Doświadczenie zawodowe
Wybrane szkolenia zawodowe

3. Z jakimi trudnościami mogę zwrócić się o pomoc do psychologa?
Do skorzystania z pomocy psychologicznej zapraszam osoby doświadczające trudności w sferze osobistej i emocjonalnej, a także w obszarze relacji interpersonalnych oraz w sferze zawodowej.

Z profesjonalnej pomocy psychologicznej warto skorzystać, jeśli przeżywasz trudne emocje i nie radzisz sobie z nimi, doświadczasz wahań nastroju, chcesz lepiej zrozumieć siebie i poznać źródło swoich trudności, krępuje Cię brak asertywności lub nieśmiałość, dokucza Ci stres i nadmierne napięcie, masz trudność w zbudowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, odczuwasz samotność, doświadczasz problemów w kontaktach z bliskimi osobami (konflikty, oddalenie się, nieporozumienia). Dobry psycholog Warszawa będzie pomocny również  wtedy, gdy znajdujesz się na życiowym zakręcie i przeżywasz aktualny kryzys, nie wiesz jak podjąć ważną decyzję, przeżywasz żałobę po stracie bliskiej osoby, a także jeśli Ty albo bliska Ci osoba borykacie się z problemem uzależnienia lub współuzależnienia.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Obszary pomocy

4. Jakie formy pomocy oferuje Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA?
W Pracowni Salamandra możesz skorzystać z dwóch form pomocy psychologicznej:

5. Czy usługi psychologiczne oferowane przez Pracownię SALAMANDRA są odpłatne?
Tak. Pracownia SALAMANDRA to prywatna firma świadcząca pomoc psychologiczną na zasadach komercyjnych.

Ceny poszczególnych usług znajdziesz w zakładce Cenniki i płatności
W indywidualnych sytuacjach istnieje możliwość negocjacji cen.
Zachęcam równie do skorzystania z abonamentów terapeutycznych oraz regularnego sprawdzania zakładki Promocje.

6. Dlaczego muszę za to płacić? Czy nie możemy po prostu porozmawiać?
Jestem psychologiem i świadczenie usług psychologicznych to moja praca, więc otrzymuję za nią wynagrodzenie.

Konsultacja psychologiczna, porada czy pomoc psychologiczna (również on-line) nie są zwykłymi rozmowami. Wymagają od psychologa sporego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedzialności za sposób i treść rozmowy. Zobowiązują również do zachowania zasady poufności.

Luźna rozmowa, podczas której nie stajesz się moim klientem/pacjentem, toczy się według innych reguł. Dlatego sformalizowanie kontaktu poprzez zamówienie porady służy również ochronie Twojej prywatności.

7. Jak umówić się na wizytę w gabinecie?
Pierwsza wizyta to konsultacja psychologiczna. Można się na nią umówić telefonicznie lub przez e-mail (w wiadomości opisz swoją aktualną sytuację i problem, na temat którego chcesz porozmawiać. Otrzymasz ode mnie odpowiedź z proponowanymi terminami spotkania).

Numer telefonu i e-mail znajdziesz w zakładce Kontakt

UWAGA: kiedy prowadzę sesję, nie odbieram telefonów. Zawsze oddzwaniam - zwykle po 21.00 lub zaraz następnego dnia. Można też wysłać sms lub mail.

Sprawdź dostępne terminy w TERMINARZU WIZYT - >

Po ustaleniu terminu spotkamy się w gabinecie. Możesz go obejrzeć przed wizytą. Zapraszam do zakładki Galeria zdjęć gabinetu

Gabinet mieści się w Warszawie (Stara Ochota) przy ul. Baśniowej 3 lok. 10 (parter).
Sprawdź na mapie ->

8. Czy można odwołać umówioną wizytę?
Tak, jest taka możliwość. Jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć na umówioną wizytę, możesz odwołać ją telefonicznie, przez wiadomość e-mail lub wiadomość wysłaną na profilu Pracowni SALAMANDRA na portalu Facebook.

UWAGA! Wizyty można odwoływać najpóźniej do 24 godzin przed umówioną godziną spotkania.
Wizyta nieodwołana lub odwołana po tym terminie traktowana jest jako pełnopłatna. Płatność za nią należy uiścić przed następnym spotkaniem. Wynika to z faktu, że umawiając się na wizytę, rezerwujesz mój czas: przyjeżdżam do gabinetu i czekam na Ciebie. Jeśli nie odwołasz jej z wyprzedzeniem, nie mam możliwości zagospodarowania go w inny sposób.

Zastrzegam sobie możliwość zerwania współpracy z osobami, które regularnie (2 razy pod rząd) nie pojawiają się na sesjach, nie odwołując spotkania.

Jeśli chcesz odwołać wizytę, a dokonałeś już płatności przelewem internetowym lub przez system DotPay, pieniądze zostaną zwrócone na podane przez Ciebie konto. Możesz również zaznaczyć, że chcesz je przeznaczyć na wizytę umówioną w innym terminie.

9. Jak zamówić i opłacić poradę on-line?
Możesz zamówić poradę on-line przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej Pracowni w zakładce Pomoc psychologiczna on-line lub na profilu Pracowni SALAMANDRA na portalu Facebook

10. Ile zwykle trwa psychoterapia?
To jedno z najtrudniejszych pytań z jakimi spotyka się każdy psycholog prowadzący terapię. Jest to kwestia bardzo indywidualna, uzależniona od rodzaju i głębokości problemu oraz sytuacji osoby zgłaszającej się po pomoc psychologiczną. Dobrze jest jednak ustalić jakiś termin, bo zwiększa to skuteczność terapii. Po wstępnej konsultacji i kilku sesjach próbnych umawiam się z moimi pacjentami na przewidywalny czas trwania terapii, zazwyczaj najkrócej na 3 miesiące, po których oceniamy efekty i naszą współpracę. Zwykle jednak terapia indywidualna trwa około 1 - 1,5 roku lub dłużej.

11. Jak mogę się skontaktować z Pracownią SALAMANDRA?
Możesz skorzystać z informacji podanych w zakładce Kontakt

UWAGA: kiedy prowadzę sesję, nie odbieram telefonów. Zawsze oddzwaniam - zwykle po 21.00, po zakończeniu pracy w gabinecie lub zaraz następnego dnia.

12. Gdzie jeszcze w sieci mogę znaleźć Pracownię SALAMANDRA?
Poza stroną internetową Pracownię SALAMANDRA można znaleźć również:
Szukasz dobrego psychologa w Warszawie?
Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA zaprasza osoby poszukujące profesjonalnej pomocy psychologicznej dla siebie i swoich bliskich, doświadczające trudności w sferze osobistej i emocjonalnej, a także w obszarze relacji interpersonalnych. Z profesjonalnej pomocy psychologicznej w formie psychoterapii indywidualnej warto skorzystać, jeśli przeżywasz trudne emocje i nie radzisz sobie z nimi, doświadczasz wahań nastroju, chcesz lepiej zrozumieć siebie i poznać źródło swoich trudności, krępuje Cię brak asertywności lub nieśmiałość, dokucza Ci stres i nadmierne napięcie, masz trudność w zbudowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi lub odczuwasz samotność. Terapia dla par jest przydatna, gdy w kontaktach z bliskimi osobami pojawiły się konflikty, oddalenie się lub nieporozumienia. Psycholog Warszawa będzie pomocny również wtedy, gdy znajdujesz się na życiowym zakręcie i przeżywasz kryzys, nie wiesz jak podjąć ważną decyzję, przeżywasz żałobę po stracie bliskiej osoby, a także jeśli Ty albo bliska Ci osoba borykacie się z problemem uzależnienia lub współuzależnienia. Możesz skorzystać też z pomocy psychologicznej on-line.
Dobry psycholog Warszawa zaprasza.

Blog

Etykiety

abcZdrowie adolescencja akceptacja aktualności altruizm Amelia Erhard Andre Gide Andrew Matthews Ann Landers Antoine de Saint-Exupéry artykuły asertywność Asimov autorytet Bartosz Zalewski Beata Pawlikowska Bennewicz Bettelheim bezpieczeństwo Brian Patten Budda bycie sobą Campbell Čapek Castaneda ciało cierpienie cierpliwość Clarissa Pinkola Estes cytaty Czabała Czubaszek David Lloyd George David Wallin de Mello decyzja depresja dezyderata dobro dobry psycholog warszawa dojrzałość dojrzewanie Dolan dopalacze dowcipy psychologiczne droga Durst działanie Dzień Kobiet egoizm Eichelberger Elif Shafak Elizabeth Kübler - Ross Emma Goldman emocje Eric Hoffer erotyzm Erskine Ferguson filmy Frank Herbert Frankl Freud Fromm Ghandi Goethe grupa grupa dla uzależnionych H. Jackson Brown Harold Taylor Hellinger Hemingway Hermann Hesse hierarchia wartości homofobia humor John E. Southard John Maxwell Joplin Jung Karol Juliusz Weber Katarzyna Miller kobieta Kołakowski komunikacja konformizm Konfucjusz ks. Jan Kaczkowski ks. Jan Twardowski Lao Tse Leo Christopher lęk Loesje Magdalena Tulli Mandela Marvin Gaye marzenia maska matka Max Ehrmann mądrość mechanizmy obronne Melody Beattie milczenie Milgram miłość modlitwa Mrożek nadzieja Nancy McWilliams nawyki Neale Donald Walsch nieświadomość niezależność oddech odpowiedzialność odwaga optymizm Osborne osobowość Perls poczucie wartości porada na poniedziałek porady online posłuszeństwo pośpiech pożegnanie praca Pratchett Proust przeszłość przyjaźń przypowieść psycholog warszawa psychologia społeczna psychoterapia warszawa pytania radość Ray Bradbury Redmoon refleksja Regina Brett relacja terapeutyczna relacje Rogers Rohn Rollo May rozwój równowaga Ryszard Kapuściński samotność Santorski sens siła smutek spokój spotkanie stres Stuart Wilde subkultura superwizja szczęście Szymborska świadomość talent Thich Nhat Hanh tolerancja Tołstoj Torsten Krol tożsamość trzyczęściowy garnitur twórczość uzależnienia w mediach wartości wiedza wierność wolność wsparcie wybaczenie wybór wytrwałość Yalom zaufanie zdrowie psychiczne zdrowy egoizm Zimbardo złość zmiana zrozumienie związek życie życzenia